Svet-Stranek.cz
Drago-Baloo-Denny-Hall

Krytí Denny:

Krytí Denny
Denny se 1.12.2015 stal oficiálně chovným psem, a tak je od roku 2016 zapsán mezi chovné psy KCHJ.
Denny se zúčastnil několika výstav, a to především ve třídě mladých a mezitřídě. Výsledky má celkem pěkné, na krajské výstavě získal i titul Junior Big.
Bonitační kód: Om/AL03V/5-DRS/, váha 8,90 kg (barva oka tmavá, barva srsti divočáka, mimořádně ušlechtilá hlava, ideální průběh hřbetní linie, vytočená tlapka, nadprůměrná kvalita srsti, vyrovnaná povaha).
Na zkouškách Denny mile překvapil, nos a hlasitost má vynikající. Páni rozhodčí ho hodnotili velice pěkně, složil celkem šest loveckých zkoušek. ZV, ZN, 2x LZ, ZVVZ a BZ.
Nyní je Denda plně využíván v myslivecké praxi, se svým páníčkem se pravidelně zúčastňuje honů a naháněk, má za sebou i pár úspěšných dosledů, především černé zvěře.
Denny žije v rodině s dalšími psy a má rád i děti, je nekonfliktní, velice poslušný.
Myslíme, že Denny má svým potomkům co předat, a tak si ho dovolujeme nabídnout ke krytí.
Více o Deníkovi na stránce Denny z Pernštejnského podhradí (viz úvod), a v případě zájmu nás můžete kontaktovat, rádi zodpovíme i další dotazy.
PRVNÍ KRYTÍ

10.5.2016 - Denny a Haidy od Kněžské skály z chovatelské stanice Od Šanovské vinice. Narozena 1.9.2011, tet.č. 84113, 1m/R/5-Drs, ZV - I.cena, ZN - I.cena (hlas 4, nos 4, nora 4), velmi nadějná, výborná, otec: Oran z Heřmanova domu, matka: Atty od Kněžské skály, majitel: pan Libor Chrápek.

16.6.2016 - březost nebyla bohužel potvrzena.
návštěvníků stránky
celkem99 273
tento týden330
dnes56